Co rozzáří vás i vaši zahradu? Bazén!

Léto se blíží mílovými kroky a s ním i nová koupací sezóna. Pokud patříte mezi vodomily a jste schopni strávit hodiny ve vodě či u ní, pak by ve vaší zahradě neměl chybět bazén. V soukromí a klidu domova se můžete kdykoli osvěžit, zrelaxovat nebo se v bazénu vyřádit a skvěle odreagovat. A o to víc je nutností, máte-li děti. Snadno je zabavíte a ušetříte si spoustu času, který byste nechali při jízdě k přeplněným koupalištím a rybníkům.

Prodejců bazénů se na trhu vyskytuje hned několik, ale pouze jeden je jedničkou v jejich výrobě. Albixon, bazénový specialista, se na trhu pohybuje již mnoho let a jeho bazény již zakoupilo nespočet maximálně spokojených klientů. Pokud tedy plánujete nějaký pořídit, s Albixonem neuděláte chybu.

V nabídce firmy se vyskytují dvě kategorie speciálních bazénů vyrobených z revolučního materiálu Albistone. Bazény samonosné mají vysokou životnost, a to až 50 let, a jsou vysoce mechanicky i chemicky odolné. Přelivové bazény mají stejné vlastnosti s tím, že jsou obohaceny o přelivovou hranu a nemusíte tak instalovat vyrovnávací nádrže. Mezi další typy patří odolné laminátové bazény, zapuštěné fóliové bazény i bazény nadzemní. Je tedy na vás si vybrat, jaký materiál a tvar preferujete. Bližší detaily o jednotlivých typech naleznete na internetových stránkách www.albixon.cz, stojí tedy za to si nabídku prostudovat a případně s dalšími dotazy kontaktovat některou prodejnu. Kromě bazénu si lidé oblíbili i relaxační vířivky, ve kterých se oddávají blahodárným masážím vodními tryskami a odpočívají fyzicky i duševně. Po bazénu může být vířivá vana dalším skvělým tipem pro příjemné rozjímání. Vzhledem k rychlosti běhu času tedy moc neotálejte a začněte se poohlížet po bazénu co nejdříve, ať si užijete koupací sezónu naplno.


29.4.2014

Doporučené odkazy


Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Notice: Undefined offset: 2 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy