Přelivové bazény jsou novým designovým trendem českých zahrad

Bazény už dávno nejsou cenově nedostupným luxusem, uvidíte je na velké spoustě českých zahrad. Láká vás si jeden také pořídit? Letos o ně zřejmě bude zvýšený zájem, protože to vypadá, že ani v letošním létě nebude situace nakloněná cestám k moři a veřejné bazény budou dost možná zavřené. Nečekejte na nic a nechte si postavit vlastní bazén.

Ať už máte malou, nebo velkou zahradu, řešení se dá najít vždy. Bazén může být malý kulatý jenom na osvěžení, případně větší plavecký – přesně podle vašeho vkusu. Takové bazény vypláštěné těžkou fólií se dají tvarově a vzhledově úplně přizpůsobit zákazníkům. Možná hloubka jsou až 2 metry, takže si v nich bez problémů zaplave i vyšší člověk.

Jaký bazén si domů pořídit?

O nafukovacích nadzemních se ani bavit nebudeme. Ty jsou dobré možná tak na osvěžení pro malé děti. Moc toho nevydrží, brzy prasknou, případně zašednou a nevypadají příliš esteticky.

Dlouhé roky hrály prim na českých zahradách skimmerové bazény. Spousta firem je dotáhla doslova k dokonalosti, vypadají velmi luxusně a jsou odolné vůči teplotám i chemikáliím. V roce 2021 však mají svého ještě luxusnějšího nástupce.

Přelivové bazény si vás získají na první pohled

Tím nástupcem jsou tzv. přelivové bazény. Jejich největší kouzlo spočívá v rovné hladině. Hladina sahá skutečně až po okraj, tvoří jednu plochu s okolním terénem. Působí to přirozeněji a prostě tak nějak lépe. Když pak bazén necháte obložit dlažbou či WPC terasovými prkny, výsledek je dechberoucí. I skimmerové bazény se dají zhotovit v různých velikostech, ne však kulaté, pouze obdélníkové či čtvercové. Mají vysokou odolnost a také skvělou cirkulaci vody, což se projevuje na její zvýšené kvalitě.

Zbývá tedy zmínit snad jediné, a to kde přelivový bazén pořídíte. Přišla s ním společnost ALBIXON. Bazén ALBIXON doporučujeme objednat již nyní, ať se stihne do prvních dnů vybudovat a vy si můžete užívat koupání celou sezonu.


1.3.2021

Doporučené odkazy

SMOLA Josef ING. ARCH. - autorizovaný architekt
Dlouhodobě se věnuje problematice bydlení, individuálním návrhům domů, včetně tvorby interiérů a ...
Plancher, s.r.o.
Společnost Plancher s.r.o. se specializuje na prodej a pokládku podlahových krytin, renovace ...
RADION - Mgr.Stanislav Paleček
Firma RADION - Mgr.Stanislav Paleček se zabývá diagnostikou staveb od radonového průzkumu po ...

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy