Pásová bruska Fieldmann rovnoměrně zbrousí i větší plochy

Tradiční a našimi dědy prověřené broušení smirkovým papírem, kterým si obtočili dřevěný špalíček, „mechanizovala" značka Fieldmann do podoby elektrické pásové brusky FDB 200951-E. Ta simuluje ruční broušení, avšak s výhodami moderního pomocníka, jako je třeba možnost odsávání odbroušeného materiálu napojením vysavače. Pásová bruska Fieldmann pracuje mimořádně efektivně, broušení je díky rozložení tlaku v ploše rovnoměrné, nářadí se snadno ovládá.

Pásová bruska Fieldmann FDB 200951-E spolehlivě odstraní třeba staré nátěry

Při přípravě povrchu před natíráním či jinou úpravou se uplatní elektrická pásová bruska Fieldmann FDB 200951-E. Povrch dřeva snadno zbaví nerovností i nechtěných „otřepů". Kromě dřeva se hodí také na plasty a pro broušení tvrdších materiálů, jako jsou třeba kovové zárubně. Bruska s vysoce výkonným motorem o příkonu 950 W a přesným pohybem pásu zvládne i vyšší zatížení. Optimální rychlost brusného pásu (120-380 m/min.) zajišťuje tempo ubírání materiálu dle požadavků, resp. zvolené zrnitosti brusného pásu. Univerzální velikost brusného pásu 76 x 533 mm, který pásová bruska Fieldmann FDB 200951-E využívá, je jistotou širokého výběru variant zrnitosti. Smirkový pás lze jednoduše a bez nářadí během pár minut vyměnit.

Pásová bruska Fieldmann

Pohodlnou a bezpečnou práci s pásovou bruskou Fieldmann FDB 200951-E zaručují ergonomicky tvarované úchyty s bezpečnostní protiskluzovou gumou na rukojeti umožňující velmi pohodlné obouruční, případně i jednoruční, ovládání. Bruska přitom v rukou dokonale sedí. Výhodou práce s pásovou bruskou Fieldmann FDB 200951-E je také čistota, prach vzniklý broušením se odvádí od povrchu již během práce jednoduchým napojením vysavače, např. univerzálního vysavače Fieldmann FDU 2004-E. Bruska potěší dlouhou životností, tichým chodem, minimální údržbou. Je napájena ze standardní elektrické sítě (230 V/50 Hz).

Více na www.fieldmann.cz . Doporučená MO cena 1.599 Kč.


28.2.2017

Doporučené odkazy


Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Notice: Undefined offset: 2 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy