Betonové ploty jsou nejen krásné, ale i praktické

Betonové ploty patří mezi nejkrásnější ploty vůbec, mohou být u rodinného domu nebo i firemní budovy a vždy se stanou krásnou ozdobou, která zvedne vzhled celého objektu. Většina lidí toho o betonových plotech příliš neví a pokud se rozhodujete pro nový plot, rozhodně byste se o této variantě měli dozvědět více, nabízí totiž velké množství výhod, které vám ostatní ploty nenabídnou. 


Betonový plot a jeho výhody

Betonový plot má přírodní vzhled a hodí se jak k moderním, tak i ke starším zástavbám. Pokud vás doposud obtěžovalo, že se musíte o plot neustále starat, u betonového plotu vás potěší, že nevyžaduje žádnou údržbu, je zcela bezúdržbový. Je také velmi odolný, má vyztuženou kovovou konstrukci a disponuje dlouhou životností. Jeho realizace je velmi rychlá, nevyžaduje totiž rozsáhlé základy, jak je to u jiných plotů, jen se zabetonují betonové sloupy a mezi ně se nasunou betonové desky. Tyto ploty vám zajistí dokonalé soukromí, na rozdíl od drátěných nebo plaňkových plotů. Poskytnou i závětří, navíc jsou skvělou izolací i vůči hluku. Betonové ploty mohou mít různou výšku i různou podobu.

 

Jednotlivé desky jsou vysoké půl metru a výšku můžete zvolit až do 2,5 metru. Betonové desky mohou mít podobu štípaného kamene, skládaného kamene či třeba cihel. Zakončení plotu může být rovné, radiusové nebo s elegantní mřížkou. Barva plotu může být šedá, pískovcová nebo cihlová. Pokud vás pořízení betonového plotu láká, neobracejte se na nezkušené firmy, ale na českého specialistu, kterým je společnost Beves Lanškroun s.r.o. Na svém webu ploty.la nabízí kompletní nabídku svých plotů, včetně všech důležitých informací, které potřebujete vědět. Samozřejmostí je i ceník betonových plotů. Jestliže jste vždy toužili po atraktivním plotu, můžete si ho snadno zajistit, jde o praktickou investici, která vás bude těšit každý den.

 


16.3.2021

Doporučené odkazy

SMOLA Josef ING. ARCH. - autorizovaný architekt
Dlouhodobě se věnuje problematice bydlení, individuálním návrhům domů, včetně tvorby interiérů a ...

Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Notice: Undefined offset: 2 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy