Pagoda. Dokonalý stanový přístřešek inspirovaný starověkou architekturou

Miliony turistů z celého světa se každoročně jezdí dívat do Nepálu, Číny nebo Barmy na pagody - atraktivní buddhistické stavby charakteristické svou věžovitou strukturou. Právě tyto posvátné stavby, kterých jsou v jihovýchodní Asii tisíce, se staly inspirací pro stanové přístřešky zvané pagody. Stanové přístřešky, které svým luxusním vzhledem zaujmou pozornost všech kolemjdoucích. Využijte jich na výstavách nebo promo akcích a zastiňte veškerou konkurenci. Díky pagodě totiž vaše firemní prezentace opravdu vynikne.

 

Stan

V jednoduchosti je síla

Pagody jsou zdánlivě jednoduchým, ale o to zajímavějším typem stanového přístřešku. Na první pohled mohou připomínat nůžkové stany, ale konstrukčně a kvalitou jsou na mnohem vyšší úrovni a hodí se pro profesionální využití. Mají čtvercový půdorys, opláštění s okny a nápadnou špičatou střechu. Díky těmto vlastnostem budou na jakékoliv akci zcela nepřehlédnutelné. Využijte je na výstavách, během historických akcí nebo třeba na svatbách.

Možnosti výbavy vás ohromí

Nespornou výhodou pagod je jejich variabilita. Díky čtvercovému půdorysu můžete stany libovolně skládat vedle sebe do větších celků. Snadno si tak vytvoříte stanovou soustavu ve tvarech písmen I, E, L a dalších. Pagody navíc lze, stejně jako další párty stany, velmi dobře vybavit. Například pevnou podlahou, kobercem, nábytkem, výkonným halogenovým osvětlením či účinnými topidly. Vašim nárokům se meze nekladou, z pagody si můžete v jakémkoliv počasí udělat luxusní přístřešek i pro ty nejnáročnější hosty.

Žádné zbytečné starosti

Bojíte se, že pagody nedokážete správně a zavčasu postavit nebo vybavit? Hoďte tyto obavy za hlavu. Seriózní prodejci párty stanů a pagod standardně nabízí doprovodné služby - dopravu stanu na místo, jeho profesionální montáž , včetně instalace veškerého vybavení, i následnou demontáž. Vy se díky tomu můžete bez obav věnovat úplně jiným záležitostem.


4.12.2013

Doporučené odkazy


Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Notice: Undefined offset: 2 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy