Likvidace vozidel může být rychlá i praktická

Pojďte se zbavit starého auta a vytvořte si prostor třeba na tvoření. Se službou likvidace vozidel můžete získat peníze i za váš autovrak, a ještě se vám doma uvolní parádní prostor.

Parkujete ve staré stodole autovrak po bouračce? Nebo auto, za které pořád platíte pojištění s tím, že někdy budete mít peníze nazbyt a konečně investuje tu obrovskou sumu do jeho opravy? Nedělejte to! Služba likvidace vozidel vás je schopna v podstatě ze dne na den zbavit starého automobilu, který vám jenom zabírá prostory. Uvolněte si je pro jiné činnosti.

Prostoru není nikdy dost

Staré stodoly se dnes předělávají na ateliéry ale i luxusní bydlení. Místo stavby drahé pergoly stačí mnohdy pouze upravit stodolu. Jenomže co když ji máme plnou nepotřebných věcí, či v ní dokonce parkujeme nepojízdná či bouraná auta? Pojďte si uklidit a současně vydělat. Likvidace vozidel je služba, která vykupuje auta v jakémkoliv stavu. Zájem má o osobní, užitková i nákladní. Může jít dokonce nejen o soukromé vozy, ale i firemní, klidně o celé podnikové flotily.

Vaše prostory se díky principům fungování služby uvolní velice rychle

Dnes zavoláte či napíšete, dovíte se předběžnou cenu za odkup vašeho vozidla či vozidel a už zítra s vámi mohou zástupci služby u vás doma podepisovat jednoduchou smlouvu bez jakýchkoliv právních kliček. Za své auto dostanete peníze hned na místě. I peníze na ruku jsou důvodem, proč řada lidí služby likvidace vozidel Praha + celá ČR, Zahotove.cz, tak hojně využívá.

Proč neprodat auto raději standardně?

Klidně to zkuste, ale má to řadu zádrhelů. O stará vozidla nemají autobazary téměř žádný zájem. Prodej přes online bazary je velice zdlouhavý, musíte slevit z ceny, a ještě na prodaný vůz držíte záruku. Málokdy se s kupujícím při prodeji vozidla vidíte naposled. Často přijde žádat o slevu z kupní ceny v rámci záruky. A proč ne? Prodávajícímu se jen stěží dokazuje, že auto reklamovanou závadu v době prodeje nemělo. A zákon je na straně kupujícího. Pokud vyžijete službu Za hotové, žádnou záruku nedržíte.


24.5.2022

Doporučené odkazy

SCHIEDEL-komínové systémy
Společnost SCHIEDEL, a.s . je předním výrobcem komínových systémů na českém trhu s více než ...
SLAVONA - tradiční český výrobce oken a dveří
Tradiční český výrobce dřevěných oken a dveří , zaměřuje se na výrobu eurooken pro ...
AC Heating - tepelná čerpadla
Nabízíme tepelná čerpadla vzduch-voda pro vytápění, vybavená inverterem-frekvenčním měničem, ...

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy