Byty u parku – harmonie městského bydlení a zeleně na pražském Žižkově

Dobře bydlet znamená žít v souladu s moderními požadavky a v symbióze s přírodou, kam lze uniknout z ruchu velkoměsta. V Praze se najdou ojedinělé lokality, které spojují obě přání. A nyní se dokonce v jedné z nich v oblasti horního Žižkova přímo u parku Židovské pece započala další etapa výstavby a byty jsou již v prodeji. Co víc si přát? Katalog nabízí celkem 272 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk po 5+kk s předzahrádkami i terasou.

 


Na výběr klasické a mezonetové byty

Metropolitní projekt z pera architektonického studia Architecture Interior Project nabízí krásné a funkční bydlení v bytových domech, které respektují okolní krajinu. V rámci této perspektivy jsou domy maximálně šestipodlažní a budovy přímo navazují na park Židovské pece. V nabídce rezidence Byty u parku jsou menší byty pro jednotlivce, větší 2+kk nebo 3+kk pro páry a rodiny. U bytových jednotek 4+kk si mohou zájemci vybrat mezi klasickým uspořádáním pokojů nebo zvolit variantu mezonetu, což přináší výhodu v možnosti odděleného pokoje pro domácí kancelář nebo pro hosty.

V záplavě zeleně

Z okna bytu se mohou noví obyvatelé těšit z výhledu na zeleň parku, posedět na balkonu, lodžii nebo prostorné předzahrádce. Některé byty disponují dokonce dvěma předzahrádkami nebo terasou. Samozřejmostí je sklepní kóje pro uložení sportovních a sezónních věcí. Blízký park nabízí dostatek možností pro relax při procházkách nebo sportovní vyžití při jízdě na kole a kolečkových bruslích. Parta přátel může hrát volejbal, basketbal nebo fotbálek na místních hřištích, děti se zabaví na dětském a dopravním hřišti. Během letních večerů je možné grilování na piknikových místech. 


Jedinečná lokalita

Oblast horního Vackova je zajímavá ve všech směrech. Byty Praha 3 jsou usazeny v blízkosti zeleně, mají skvělou dopravní dostupnost městskou dopravou a od dveří bytu na metro nebo do centra je to jen několik málo minut. V okolí je také veškerá sociální a občanská vybavenost, školy, školky, zdravotní služby i obchodní příležitosti a pošta. Žižkov je navíc proslulý také svou kulturní scénou, které dominují divadla, kluby nebo artové kino Aero

 


27.1.2021

Doporučené odkazy

SMOLA Josef ING. ARCH. - autorizovaný architekt
Dlouhodobě se věnuje problematice bydlení, individuálním návrhům domů, včetně tvorby interiérů a ...
SLAVONA - tradiční český výrobce oken a dveří
Tradiční český výrobce dřevěných oken a dveří , zaměřuje se na výrobu eurooken pro ...
Knauf Insulation
Světový výrobce a dodavatel izolací se širokou škálou výrobků splňujících požadavky na energetickou ...

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy