Velkoobchod s textilem je skvělým způsobem, jak můžete ušetřit. Kde si užít výhodné ceny?

Především pro různé podnikatele, kteří pravidelně odívají zaměstnance, je toto řešení naprosto geniální záležitostí. Možná se to nezdá, ale v mnoha firmách se náklady na roční oblékání dostanou do řádů statisíců korun. I v případě menších podniků se však stále jedná o desítky tisíc, a tak se určitě hodí z těchto částek něco ušetřit. Jak na to?

Velkoobchodní ceny i při menších odběrech

Mnoho z vás si nejspíše myslí, že na zvýhodněné podmínky lze dosáhnout pouze v případě ohromných nákupů. U některých dodavatelů to není vůbec pravda, jelikož stačí odebírat pouze pár kusů oblečení ročně. Přece jen je to o trochu složitější, protože nezáleží jen na ceně, nýbrž i na kvalitě. Majitelé podniků zároveň často potřebují zrealizovat i různé reprezentativní potisky a nášivky. Když vezmeme v potaz tyto tři kritéria, nezbývá těch možností zase tolik.

Nezáleží na tom, jestli sháníte trička, čepice, tašky, kalhoty nebo pracovní reflexní doplňky, pomocnou ruku vám poskytne oblíbená společnost Xfer. Ta je mezi zaměstnavateli populárním dodavatelem, jehož služeb používá nepočitatelné množství z nich. Možností je nákup již navrhnutých kusů oblečení z jejich e-shopu, stejně jako zakázková výroba na míru vašim potřebám.

Zajímavé doplňkové služby

Velkým benefitem zmíněného obchodníka je jeho otevřenost ke spoustě dodatkových služeb. Jeho velkoobchod textil počítá s tím, že musí i těm nejnáročnějším zákazníkům poskytnout komplexní spolupráci. Nemusíte se tudíž bát ani v případě, kdy vyžadujete pro chod svého podnikání vyložené speciality. Samozřejmostí dnešní doby je i doprava na vámi zvolené místo, takže se nebudete muset nikam plahočit pro vyzvednutí objednávky. Podívejte se na stránky xfer.cz a přesvědčte se na vlastní oči.


24.5.2022

Doporučené odkazy

M.T.A. dodavatel materiálů pro dřevostavby
Obchodní společnost specializující se na dodávky konstrukčních, izolačních, těsnících a ...
SMOLA Josef ING. ARCH. - autorizovaný architekt
Dlouhodobě se věnuje problematice bydlení, individuálním návrhům domů, včetně tvorby interiérů a ...
Evora CZ, s.r.o.
Moderní technologie pro větrání a vytápění rodinných domů a budov, zdravotechnika, centrální ...

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy