Kuchyně na míru i vestavěné skříně – i to nabízí truhlářství Praha-východ

Bydlení na míru je prostě lepší. Jeho základem je nábytek na míru. Není to ten, který sedne téměř přesně, ale dokonale přesně. Právě v tom „téměř“ je totiž nejvíce problémů.

Základem bytu je kuchyně

Jenomže kuchyňská linka, která není na míru, je zdrojem různých problémů. I pár chybějících milimetrů nám umí zcela zásadně znesnadnit úklid kuchyně. Pokud linka není na míru, nemusí nám vyhovovat ergonomicky. Může být dokonce nebezpečnou, protože zvýší například pravděpodobnost opaření. kuchyně na míru si dokážeme přesně nadefinovat, kde budeme co ukládat. Vše má své místo, a proto máme uklizeno i bez toho, abychom vůbec museli uklízet.

TIP: Svoji kuchyň na míru budete milovat. Pomůže vám s ní truhlářství Praha-východ – HOPLA.

Vestavěné skříně dělají v bytě pořádek

Chcete mít bez práce uklizeno v celém bytě? Pořiďte si chytře navržené vestavěné skříněUmí rychle uklidit nepořádek a své místo v nich najdou velké a málo skladné věci, různé sezónní záležitosti, sportovní potřeby i úklidové prostředky. Když v bytě či v domě najdete prostor pro více vestavěných skříní, neváhejte s nimi. Mohou nahradit v podstatě veškerý úložný nábytek a být základem minimalistického prostoru. Vestavěné skříně různých velikostí najdou uplatnění v kterékoliv místnosti bytu.

Nepodceňujte ani dětský pokojík

Rozhodně bychom ani z dětského pokoje neměli udělat skládku nábytku, už vůbec ne toho, který dosloužil v jiných místnostech. Ideální je dětský nábytek opět vyrobit na míru. Platí to zejména pro pokojíky předškoláků a školáků. Dětský nábytek na míru umožňuje zařídit pokojík nejen prakticky, ale i snově. Právě díky nábytku na míru dovede v jednom pokojíku najít dostatek soukromí a možností pro seberealizaci i více sourozenců.

TIP: Hledáte truhlářství Praha-východ nebo truhlářství (okres) Benešov? V obou případech oslovte firmu Truhlářství HOPLA.

28.4.2022

Doporučené odkazy

SMOLA Josef ING. ARCH. - autorizovaný architekt
Dlouhodobě se věnuje problematice bydlení, individuálním návrhům domů, včetně tvorby interiérů a ...

Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Notice: Undefined offset: 2 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy