Krb vás výborně zahřeje na těle i duši

Jestliže jste někdy měli možnost vychutnat si pár hodin nebo dokonce pár celých večerů u zapáleného krbu, jistě víte, jak kouzelný je to pocit. Nejenže je vám příjemně teplo, můžete přikládat a vyhřívat prostor podle své aktuální potřeby pro zahřátí, ale zároveň jste v osvětlení blahodárném pro psychiku. Oranžový nádech teplého zabarvení světla, ale i tóny praskajícího dřeva, to je doslova balzám na duši. A vy si můžete užívat romantiku, pohodu, relax, meditaci, cokoli, co máte rádi.

Téměř celoroční využití krbu

Možná vám to přijde neuvěřitelné, ale v krbu můžete skutečně zatápět v podstatě celoročně. Když pomineme tropické noci, kdy by vám to asi nebylo příjemné, i v létě se najdou chladnější dny, při nichž si pro atmosféru klidně krb můžete zažehnout. No a od podzimu do jara je to samozřejmé i žádoucí. Teplota je výborně regulovatelná díky moderním sálavým krbovým vložkám. Dochází k postupnému uvolňování tepla po delší časový interval, proto vám bude pocitově velmi dobře. Osvětlení a efekt romantiky tak můžete využít téměř kdykoli.

Přínos i pro ekologii

Je správné, že nám čím dál víc jde o ekologičnost všeho, co kupujeme nebo děláme. Designový krb je díky vytápění dřevem naprosto ekologicky šetrný. U tohoto typu topení nedochází k plýtvání, budete mít doma ekologickou i úspornou formu v jednom. Díky krbu vyřešíte efektivní šetrné topení, mírné osvětlení i pohodovou atmosféru.

Krby mnoha tváří

Jestliže už se o krby trošku zajímáte, víte, že mohou mít vážně mnoho podob. Vyberou si všichni, ať už jim jde o krb nebo krbová kamna. Dokonalost sama jsou designové krby, s nimiž se k vám domů dostane jedinečný design, špičkový materiál i kvalitní zpracování v jednom. Lákavé jsou i krbové kazety, které jsou velmi nenápadné a v interiéru působí velmi elegantně, ale jakmile zapálíte oheň, jako byste je oživily a rázem celkově změní svůj náboj i celý prostor.

Pokud je vaším snem mít doma krb, splňte si jej. Ať už bydlíte v rodinném domku, v bytě nebo máte malou chatu, všude se dá pořídit vhodný typ, s nímž budete dokonale spokojeni.


7.1.2022

Doporučené odkazy

Plancher, s.r.o.
Společnost Plancher s.r.o. se specializuje na prodej a pokládku podlahových krytin, renovace ...
M.T.A. dodavatel materiálů pro dřevostavby
Obchodní společnost specializující se na dodávky konstrukčních, izolačních, těsnících a ...
SLAVONA - tradiční český výrobce oken a dveří
Tradiční český výrobce dřevěných oken a dveří , zaměřuje se na výrobu eurooken pro ...

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy