Jaké trendy se promítají na trhu podlahových krytin?

Dotaz:

Otázky pro Milana Mrkáčka, vedoucího regionálního prodeje společnosti Kratochvíl parket profi, s.r.o.  

Jaké trendy se promítají na trhu podlahových krytin?

Odpověď:

V popředí se jednoznačně drží přírodní materiály, reprezentované dřevem, linoleem, ale i dalšími inovovanými produkty na přírodní bázi. V sortimentu dřevěných podlah je oblíbený 1lamelový formát a přírodní olej. Po vlně tvrzených vinylových podlah v dílcích, které dokážou věrohodně napodobit dřevo, kámen, štípaný mramor, travertin, dlažbu i kov, v poslední době roste na významu alternativa v podobě ekologických elastických podlah bez obsahu PVC a změkčovadel. Zákazníci u nich oceňují pestrost vzhledu (od barev po různorodost imitací), vysokou odolnost, snadnou údržbu (bez nutnosti užívat čisticí přípravky) a nulové emise těkavých látek, tedy absolutní zdravotní nezávadnost i následnou ekologickou likvidaci.

Více o podlahových krytinách najdete na www.kpp.cz

Výběru podlahové krytiny se vyplatí věnovat pozornost

 

Dřevěná podlaha KÄHRS_Kolekce DaCapo_dekor Dub Unico_prodává KPPDřevěná podlaha KÄHRS_Kolekce European Naturals_dekor Dub Cornwall_prodává KPPDřevěná podlaha KÄHRS_Kolekce Founders_dekor Dub Sture_prodává KPPDřevěná podlaha KÄHRS_kolekce Lodge_dekor Jasan Blizzard_prodává KPPEkologická elast. podlaha Wineo PURLINE_kolekce Artist_dekor Letter Dance_prodáva KPPEkologická elast. podlaha Wineo PURLINE_kolekce Wood_dekor Dub Dacota_prodává KPPEkologická elast. podlaha Wineo PURLINE_kolekce Wood_dekor Dub Garden_prodává KPPVinylová podlaha Wineo DESIGNline_kolekce Bacana Stars_dekor Calma Ferrum_prodává KPPVinylová podlaha Wineo DESIGNline_kolekce Laguna KingSize_dekor Dub Alaska_prodává KPPVinylová podlaha Wineo DESIGNline_kolekce Laguna KingSize_dekor Dub Royal_prodává KPP

28.3.2016

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy