Podmínky

topravebydleni.cz - vše pro bydlení, dům a zahradu - Registrace

Svým přístupem na "topravebydleni.cz - Magazín o bydlení" (dále "my", "naše", "nám", "topravebydleni.cz - Magazín o bydlení", "http://forum.topravebydleni.cz"), souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte "topravebydleni.cz - Magazín o bydlení", nevstupujte na něj a nepoužívejte ho. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto doporučujeme tyto Podmínky průběžně sledovat, vzhledem k tomu, že používáním "topravebydleni.cz - vše pro bydlení, dům a zahradu" s nimi souhlasíte.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscénním, vulgárním, vyhrožujícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, v zemi, kde sídlí "topravebydleni.cz - Magazín o bydlení", nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovale internetových služeb na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlastíte s tím, že "topravebydleni.cz - Magazín o bydlení" má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv témata, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože "topravebydleni.cz - Magazín o bydlení"  neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá "topravebydleni.cz - Magazín o bydlení" zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

 

Souhlasím tímto s registrací do databáze čtenářů na serveru topravebydleni.cz a souhlasím se zasíláním novinek o dění na serveru topravebydleni.cz na svou adresu. Stejně tak souhlasím se zasíláním obchodních nabídek partnerů serveru. Obchodní nabídky budou zasílány v malém počtu a voleny budou tak, aby Vás, čtenáře serveru topravebydleni.cz zaujaly.

 

 

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy