Katalog firem

Hledáte-li dodavatele v oblasti stavby, bydlení nebo zahrady, můžete využít našeho katalogu firem.

Chcete-li vložit firmu z uvedených oblastí, připravili jsem pro Vás přímé vkládání firemních profilů včetně fotografií do našeho katalogu firem. Jelikož se snažíme, aby náš internetový magazín přinášel co nejkvalitnější informace, snažte se, prosím, aby vložené údaje byly kompletní a dostatečně vypovídající, aby u profilu bylo Vaše logo, a aby pokud je to možné doprovázely profil i fotografie. Pokud budete mít při vkládání problém, klidně se na nás obraťte a my Vám rádi pomůžeme.

Díky Redakce


ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o.
Artisan s.r.o. je mladá společnost, která působí na trhu od roku 2002. Vznikla na základě dlouholetých zkušeností s prodejem dřeva.
Igor Slanina
Provádíme stavební práce všeho druhu, od stavby rodinných domů na klíč přes hrubé stavby až po kompletní rekonstrukce rodinných domů.
Interiery Jihlava
Rekonstrukce bytů, bytová jádra, koupelny a kuchyně Jihlava.
Kamenné obklady ŘEPA
Firma Kamenné obklady ŘEPA nabízí kamenné obklady a cihlové obklady do interiéru i exteriéru, široká nabídka fasádních obkladů. Jedná se o dokonalé imitace přírodního kamene.
KM Beta, a.s.
Tradiční český výrobce stavebních materiálů.
Milan Detko - prodej palubek a OSB desek
Firma Milana Detka se zabývá výrobou a prodejem podlahových palubek a obkladových palubek.
OMLUX, spol. s r.o.
Garant revitalizace s dotací "Zelená úsporám". Provádíme rekonstrukce bytových domů - generální opravy a zateplení plochých střech (pěnobetony, polystyrenbetony), zateplení fasád, sanaci balkonů, vlastní výroba a výměna oken a vstupních portálů. Dále se specializujeme na lité anhydritové podlahy.
Palubky, Osb desky-Procházka
Od roku 1996 se zabýváme dřevovýrobou a prodejem dřeva. Nabízíme podlahové a obkladové palubky, lišty , výrobky z masivního dřeva, hoblované profily a polotovary pro výrobu schodišť. V naši prodejně v Praze najdete výhradně zboží určené pro interiér, ale i výrobky k dokončení staveb, kde je dřevo v menší, či větší míře zastoupeno jako stavební prvek.
Pavel Burian
SuchaVystavba.cz je internetový obchod, který dodává střešní okna Velux, tepelné izolace Rotaflex a sádrokartonové desky Knauf včetně kompletního příslušenství.

1   2     >>
Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy