Robotický vysavač Samsung NaviBot S je při úklidu zcela samostatný

Chytrý, samostatný a pomáhá v domácnosti. Tento sen mnoha žen se stal skutečností v podobě nového robotického vysavače Samsung NaviBot S. Vysaje i pod nízkým nábytkem, více se zaměří na znečištěná místa, a když se naplní nečistotami, sám se vysype do speciální prachové nádoby a vyčistí si kartáče.

„Samsung byl prvním výrobcem, který představil robotický vysavač s funkcí automatického vyprazdňování prachu. Když je nádoba na prach ve vysavači Samsung NaviBot S plná, vysavač se automaticky vrátí ke své dobíjecí základně a zde nádobu vyprázdní do centrální prachové komory. Na rozdíl od jiných robotických vysavačů, které je třeba pravidelně ručně vyprazdňovat, tak dokáže pracovat celé dny i v domácnostech se zvířaty nebo koberci, aniž byste se museli o cokoli starat," říká Michal Kollár, produktový manažer divize domácích spotřebičů Samsung.

Funkce automatického vyprazdňování prachu

Robotický vysavač Samsung NaviBot S sám rozpozná pomocí funkce automatického vyprazdňování prachu, kdy je zaplněn nečistotami. V té chvíli přeručí vysávání a zajede se vysypat do dvoulitrové centrální komory zabudované v dobíjecí základně. Potom se opět vydá tam, kde skončil, aby dokončil svou práci. Je natolik samostatný, že si dokonce během nabíjení v dokovací stanici sám vyčistí i hlavní kartáč od vlasů a chlupů, takže se už nemusíte starat ani o tento úkol.

Nízký nábytek ani prahy nejsou překážkou

Další předností robotického vysavače Samsung NaviBot S je jeho nízká výška - pouhých 80 mm. Díky takto tenkému designu se vejde pod nízký nábytek, jako jsou sedací soupravy, postele či skříně, pod které se jiné robotické vysavače nevejdou. Na cestě za nepořádkem nezastaví vysavač Samsung NaviBot S ani dveřní práh - jeho kolečko pro plynulé překonávání překážek mu umožní, aby se zvedl a bez problémů přejel přes prahy, kabely a jiné překážky na podlaze, které mohou mít výšku až 1,5 cm.

Zvýšená pozornost znečištěným místům

Speciální optický snímač na rozpoznání prachu umožňuje robotickému vysavači Samsung NaviBot S intenzivně vysávat na jednom místě. Když se dostane na silně znečištěné místo s větším množstvím prachu, drobečků nebo zvířecích chlupů, než lze vysát najednou, přepne se automaticky do režimu vysávání s vyšším výkonem. Dané místo pak opakovaně vysaje, dokud není zcela čisté. Robotický vysavač Samsung NaviBot S kromě toho automaticky přechází mezi dřevěnými podlahami a koberci, a tak zajišťuje optimální vysání každého povrchu.

Sofistikovaný úklid se systémem Visionary Mapping Plus

Společnost Samsung je průkopníkem navigační technologie založené na mapování prostoru. A na rozdíl od mnoha jiných robotických vysavačů, jejichž navigace spočívá v nahodilém pohybu, umožňuje technologie mapování vysavače Samsung NaviBot S pokrýt 90 % obytného prostoru za stejnou dobu, za kterou konkurenční robotické vysavače s náhodným pohybem pokryjí 67 % prostoru.

Prostřednictvím zdokonaleného navigačního systému Visionary Mapping Plus sestávajícího z dvanácti snímačů, dvou procesorů a integrované kamery dokáže Samsung NaviBot S vytvořit mapu vaší domácnosti, a tak vypočítat nejefektivnější trasu mezi jednotlivými místnostmi. Proto se chytře vyhýbá překážkám, je důkladný a účinný. Samsung NaviBot S využívá svůj navigační systém také proto, aby si zapamatoval, kde již má uklizeno, a po dobití baterie a automatické údržbě byl zase připraven vrátit se a pokračovat
v práci. Navigační systém Visionary Mapping Plus poskytuje robotickém vysavači Samsung NaviBot S spojení s nabíjecí základnou, a to až přes tři pokoje.

Součástí chytrého navigačního systému je také funkce Virtual Guard, která mu zabraňuje vysavači vstupu na místa, kde si nepřejete, aby vysával. Můžete tak nastavit virtuální plot, který nepřekročí, aby ochránil daný prostor.

Nečistoty odstraní rychle a tiše

Robotický vysavač Samsung NaviBot S je vybavený kartáčem o šířce 204 mm, takže dokáže vysát drobky, zvířecí chlupy i prach s menším počtem přejezdů. Díky širšímu kartáči a vysávací lopatce pracuje rychleji a dosahuje efektivnějšího celkového výkonu při vysávání. Navíc, když robotický vysavač Samsung NaviBot S právě vysává, můžete telefonovat, číst knihu nebo se dívat na televizi, aniž by vás rušil. Je totiž vybavený technologií Air Path, která snižuje hluk při vysávání a činí z tohoto robotického vysavače jeden z nejtišších vysavačů vůbec.

Další specifikace

Robotický vysavač Samsung NaviBot S (SR8980) je vybaven sedmi režimy čištění a vysoce kvalitním filtrem HEPA. Součástí příslušenství je také speciální textilie na podlahu, která bezpečně vyčistí všechny tvrdé povrchy podlah.

Robotický vysavač Samsung NaviBot S (SR8980) je v prodeji za 15 990 Kč vč. DPH.

www.samsung.cz


10.6.2012

Doporučené odkazy

Plancher, s.r.o.
Společnost Plancher s.r.o. se specializuje na prodej a pokládku podlahových krytin, renovace ...

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Stavba Domu snů | Články o dřevostavbách | Česká okna a dveře | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Galerie o bydlení | EkodřevostavbyEurookna a dveře | Dům snů  | Česká okna a dveře | SLAVONA | Okna a dveře | Keramické lustry na chalupu | Vybavení chalupy | Stavba chalupy