Rekonstrukce bytu

Po určité době stojí člověk před otázkou, jak zrekonstruovat byt či dům tak, aby vyhovoval všem členům rodiny a splňoval všechna očekávání. V případě vlastního bydlení pak každý doslova zmobilizuje svoje síly a snaží se najít řešení. Každopádně rekonstrukce bytu není jednoduchá záležitost a ve většině případů vyžaduje pomoc odborníků. Někteří se zaměřují jen na určité části bytu, jako je třeba kuchyně nebo koupelna, ale je mnoho firem, které nabízejí celkovou rekonstrukci.

Nová kuchyně

Říká se, že kuchyně je srdcem domova. Rekonstrukce kuchyně a včasná konzultace s odborníkem ušetří mnoho starostí. Dnešní trend je zaměřen převážně na otevřené kuchyně a díky moderním technickým koncepcím, atraktivnímu designu se i obyčejná kuchyně může stát příjemným místem pro posezení u kávy. A pokud majitel bytu náležitě projektantovi vysvětlí své představy, je o krok napřed.

Ovšem rekonstrukce bytu, která si vyžaduje novou kuchyň, zahrnuje kolem ještě mnoho otázek. Jaký design vlastně zvolit? Bude lepší kuchyně ve venkovském stylu, anebo se bude hodit spíše moderní vzhled? Každopádně výběr je individuální a na trhu jsou dnes opravdu široké možnosti.

Podlaha je základ

To samé platí i o výběru podlahové krytiny nejen do kuchyně. Rekonstrukce bytu nebo rekonstrukce domu totiž začíná podlahou, což je v podstatě nejzatíženější část domu. Při výběru vhodného materiálu je třeba myslet nejen na design a barevné sladění, ale především na charakteristiku místnosti. Lidé dávají přednost pevným dřevěným podlahám, které mají určitě co nabídnout. Dřevo samo o sobě je vynikající materiál nejen pro pokládku podlahy, ale má i vynikající vlastnosti, které je řadí na žebříčku úspěšnosti stále na předních místech.

V patách dřevěným podlahám je vinyl, který se hodí nejen do kuchyně, ale také do koupelny. Velmi dobře totiž odolává vlhkosti, a tak je pokládka vinylové podlahy v těchto místnostech přímo ideálním řešením. Navíc se vinyl může pochlubit širokou škálou barevných kombinací, a dokonce (poměr stupňovací) jsou v nabídce imitace jiných materiálů, jako je dřevo, žula, přírodní kámen nebo beton.8.12.2021

Doporučené odkazy

Plancher, s.r.o.
Společnost Plancher s.r.o. se specializuje na prodej a pokládku podlahových krytin, renovace ...

Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Notice: Undefined offset: 2 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy