Plastové okno JIS Elegant nabízí špičkovou technologii a moderní design

Čeká vás nákup oken nebo jejich výměna a přemýšlíte nad tím, jaký model si pořídíte? Pak se nechte inspirovat společností JIS, která nabízí plastové okno Elegant.

 

Elegant – moderní design ve spojení se špičkovou technologií

 

Okenní systém Jis Elegant nabízí šestikomorový profil, středové těsnění a trojsklo. To vše podpoří maximální tepelnou a zvukovou izolaci. Díky tomu ušetříte výdaje za vytápění a navíc snížíte dopad na životní prostředí. Systém JIS je vhodný jak pro novostavby, tak i pro renovaci, splňuje všechny požadavky. Vzhledem k tomu, že rozdíly mezi plastovým oknem JIS a hliníkovým oknem nejsou téměř viditelné, je tato varianta zajímavou alternativou. Společnost JIS nabízí tento model od podzimu 2020.

Jaké vlastnosti okno nabízí?

Kromě již výše zmíněných je to minimalistický design, který je vhodný do moderních zástaveb. Ten představují štíhlý, plošně lícovaný vzhled, přímé linie a hladké překryvy. Tento profil je velmi úzký a má nejmenší exteriérovou hranu, které se na trhu nabízejí.

 

Volit můžete z celé škály povrchových úprav a ze dvou designových variant křídel. Jednou z možností jsou předsazené a druhou pak rovné. Plastová okna Elegant jsou navíc odolná proti nechtěným návštěvám, disponují třídou RC2. Jejich bezpečnost navyšuje stabilní ocelové jádro nacházející se v okenním profilu.

 

Budoucí majitel okna jistě uvítá jeho dokonalé tepelně-izolační i zvukově-izolační vlastnosti. U modelu Elegant je možno použít silné zasklení, které právě zvyšuje tepelnou i hlukovou izolaci. Okno splňuje standard pro pasivní dům. Recyklované jádro předurčuje okno jako ekologickou alternativu k oknům hliníkovým. Model Elegant – to je jednotný styl, velmi elegantní. Nabídku a podrobnější informace naleznete na stránkách jis.cz.


 


21.7.2022

Doporučené odkazy

SLAVONA - tradiční český výrobce oken a dveří
Tradiční český výrobce dřevěných oken a dveří , zaměřuje se na výrobu eurooken pro ...

Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Notice: Undefined offset: 2 in /var/www/clients/client1561/web98/web/modules/clanky/view.php on line 47

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy