Hrubá stavba včetně stropů, střechy a omítek

Kvalitní hrubou stavbu lze doslova „poskládat" z materiálů jediného výrobce - společnosti KM Beta a.s., největšího českého výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového a páleného zdiva. Poslední novinkou v nabídce jsou suché maltové směsi PROFIMIX. Při kombinaci více materiálů KM BETA investor výrazně ušetří - KM BETA nabízí při kombinaci dvou a více druhů systémů (např. zdivo + střecha) zajímavé finanční bonusy.

Maltové a omítkové směsi PROFIMIX vyrábí nový, nedávno dokončený výrobní závod. Nabídka zahrnuje zdicí malty a lepicí hmoty pro veškeré stavební materiály, dále cementové potěry, stěrkovací hmoty, jádrové a štukové omítky a tepelně izolační malty a omítky. Všechny výrobky PROFIMIX jsou vyrobeny s využitím prvotřídních surovin, především z vysoce kvalitního křemičitého písku z vlastní pískovny v lokalitě zvané „Moravská Sahara". Tzv. váté písky z této oblasti jsou specifické svým kulatým zrnem, což především omítkám PROFIMIX dodává jedinečnou kvalitu. Materiály PROFIMIX splňují přísné evropské normy a navíc vynikají dobrými zpracovatelskými vlastnostmi.

Hlavní foto_Schéma s popisky

Vybírejte ze dvou zdicích systémů

Značka KM BETA v současné době zaštiťuje hned dva typy zdicích systémů. Klasikou je pálený cihelný zdicí systém PROFIBLOK. Ten vyrábí Cihelna Hodonín, závod s více než stopadesátiletou tradicí. PROFIBLOK zahrnuje sortiment jak pro vnitřní a vnější nosné zdivo, tak pro příčkové zdivo, které doplňují věncovky a překlady. Pro výstavbu tepelně-úsporných, nízkoenergetických a pasivních domů je určen osvědčený systém vícevrstvých konstrukcí KMB SENDWIX. Základem systému je vápenopískové zdivo, moderní stavební materiál s vynikajícími parametry, na které se přikládá tepelná izolace. KMB SENDWIX je velmi variabilní, ve třech základních typech systému nabízí celkem 64 různých řešení lišících se především tepelně-technickými vlastnostmi. Součástí uceleného systému KMB SENDWIX jsou i prvky pro zdění příček, překlady, věncovky, lícové a komínové zdivo.

Keramické stropní systémy se stále těší přízni stavebníků

Cihelna Hodonín nabízí pod značkou PROFIDECK také keramické stropy. První varianta řešení je pomocí stropních vložek HURDIS, druhá varianta pomocí stropních nosníků HODO a stropních vložek MIAKO. Výhody těchto řešení, spočívající především ve vynikajících tepelně izolačních schopnostech keramiky, ve variabilitě obou stropních systémů, nenáročné montáži a cenové dostupnosti, byly důvodem, proč jsou i v dnešní době tyto keramické stropy ve velké oblibě.

stropy

Spolehlivá střecha s životností až 100 let

Tradiční betonová krytina KM Beta ochrání Váš domov až na 100 let. Její životnost je dána především nízkou nasákavostí a výbornou mrazuvzdorností, které zdaleka přesahují požadavky norem. Střešní systém KM BETA zahrnuje dva různé typy střešní krytiny (KMB BETA, KMB HODONKA), v celkem sedmi atraktivních odstínech (cihlově červený, višňový, hnědý, šedý, černý, zelený a případně i modrý) a čtyřech variantách povrchové úpravy a dále více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších střešních konstrukcí. Střešní krytina KM Beta je určena pro šikmé střechy se sklonem 12 - 90°.

KMB BETA elegant_vejir

Pro střechu ještě na pohled krásnější

Pro ozdobení a zvýraznění střechy s krytinou KM Beta je určen kohout, nový hřebenový okrasný prvek. Novinka pochází, stejně jako další hřebenové prvky KM Beta (věžička, pár hrdliček), z dílny akademické sochařky Karolíny Šimčíkové. Kohout, věžička i pár hrdliček jsou v nabídce v celkem pěti atraktivních barevných provedeních - cihlová, višňová, hnědá, černá, šedá. Hřebenové prvky lze doplnit ještě ozdobnými koncovými hřebenáči s motivem „vítr" nebo „lev" a hřebenovými ucpávkami „slunce" nebo „hrozen".

Více na www.kmbeta.cz , prodej materiálů KM BETA se slevou 20 - 30 % na www.shop.kmbeta.cz.


16.6.2011

Doporučené odkazy

M.T.A. dodavatel materiálů pro dřevostavby
Obchodní společnost specializující se na dodávky konstrukčních, izolačních, těsnících a ...
RADION - Mgr.Stanislav Paleček
Firma RADION - Mgr.Stanislav Paleček se zabývá diagnostikou staveb od radonového průzkumu po ...
Knauf Praha, s. r. o.
Společnost Knauf Praha, s. r. o., působí na českém trhu v oblasti výroby a prodeje ...

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Stavba Domu snů | Články o dřevostavbách | Česká okna a dveře | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Galerie o bydlení | EkodřevostavbyEurookna a dveře | Dům snů  | Česká okna a dveře | SLAVONA | Okna a dveře | Keramické lustry na chalupu | Vybavení chalupy | Stavba chalupy