Chcete si ve svém oblečení konečně udělat pořádek?

Chcete si ve svém oblečení konečně udělat pořádek? Zkuste to s vestavěnou skříní do ložnice

 

Dokážete o svém oblečení ve vašich skříních a komodách stoprocentně říct, že je dokonale srovnané? Máte v něm perfektní přehled? Takto odvážné tvrzení si může dovolit jen málokdo. Buď jste limitovaní prostorem, nemáte vhodné úložné prostory pro vaše oblečení, nebo je máte rozházené po celém domě. Vestavěná skříň vás všech těchto problémů zbaví.

Veškeré oblečení na jednom místě

Vestavěné skříně vám poskytnou ten luxus, že všechno oblečení budete moct skladovat na jednom jediném místě. Ideálně hned vedle ložnice, kam se taková šatní skříň hodí nejlépe. Obrovskou přidanou hodnotou vestavěných skříní je možnost přizpůsobit si jejich vnitřní uspořádání svým konkrétním potřebám.

Když porovnáme vestavěné skříně do ložnice, u kterých si sami určíte počet, velikost a rozložení poliček, věšáků na ramínka a zásuvek, se sériově vyráběnými skříněmi a komodami, sami si domyslíte, kde se vám lépe bude váš šatník skladovat. Sami totiž víte, jaké oblečení vlastníte a na jaké skladování jste zvyklí. Pokud nosíte velké množství košil a i trička si jste zvyklí věšet na ramínka, uzpůsobíte si vnitřek skříně tak, aby v ní bylo možné pověsit co nejvíce ramínek. Například na úkor polic, které tolik nevyužijete.

Vestavěné skříně a šatny šetří velké množství prostoru

Dalším pozitivem je šetření prostoru. Vestavěné skříně pokrývají prostor až ke stopu, čímž získáte další místo pro uskladnění svých věcí. Tím, že veškeré své oblečení, nejen však to, ale například i lůžkoviny, boty či sezónní oděvy uskladníte v jediné vestavěné skříni v ložnici, můžete se zbavit jiných skříní a komod a získaný prostor pak využít mnohem efektivněji.

Pokud máte v ložnici výklenek či celou prázdnou stěnu a toužíte skladovat své oblečení v samostatné místnosti, pořiďte si vestavěnou šatnu. Ta nabízí ještě více prostoru a přehlednosti. Vestavěné šatny mohou být buď otevřené, nebo opatřené dveřmi. Ať už přemýšlíte nad dveřmi k vestavěné šatně, nebo skříni, vždy volte dveře posuvné. Ty vám ušetří prostor před skříní (nemusíte jej vyhrazovat pro otevírání klasických křídlových dveří), navíc nabízí další využití. Například na ně můžete připevnit velkoformátové zrcadlo.


22.1.2021

Doporučené odkazy

RADION - Mgr.Stanislav Paleček
Firma RADION - Mgr.Stanislav Paleček se zabývá diagnostikou staveb od radonového průzkumu po ...
SLAVONA - tradiční český výrobce oken a dveří
Tradiční český výrobce dřevěných oken a dveří , zaměřuje se na výrobu eurooken pro ...
Plancher, s.r.o.
Společnost Plancher s.r.o. se specializuje na prodej a pokládku podlahových krytin, renovace ...

Komentáře

Přidávání komentářů je možné pouze pro přihlášené uživatele.

 


Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje?
Registrace

Český kanafas | Chalupářská svítidla | Galerie o bydlení | Články o bydlení | Venkovský styl | Odkazy
To pravé BYDLENÍ - magazín o bydlení, informační portál o bydlení, stavebnictví a zahradě. Inspirace, trendy a Vaše fotogalerie.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Vybavení chalupy | Stavba chalupy